Yerel bir gazetenin çıkarılmasında ne denli zorluklarla karşılaşacağımızın bilinci ile hiçbir parti, grup, ideoloji, din, mezhep vs. kitlelerinin temsilcisi olmama prensibiyle yola çıkıyoruz. Maddi hiçbir beklenti içine girmeden bunu doğup buyurduğumuz Maltepe, Kartal bölgesinde sosyal kültürel olarak bir görev kabul edip yayın hayatımıza başlıyoruz. Gazetemizde yayınlanacak reklam, ilan vs. yayınlardan elde edilecek gelirleri mümkün olduğunca ilkokul öğrencilerinin eğitimine katkı sunmak için harcayacağız. Diğer sosyal sorumluluk görevimiz ise sokak hayvanlarının mama ihtiyacını karşılamak. Konularında uzman yazar ekibimiz hiçbir maddi beklenti içine girmeden sosyal güvenlik, sağlık, siyaset, ekonomi, hukuk, edebiyat, sanat gibi alanlardaki yazılarıyla bizlerle birlikte olacaktır. Sizlerden gelecek yazıları, şiirleri, öyküleri, resimleri, karikatürleri de gazetemizde yayımlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Desteklerinizle bu gazeteyi ayakta tutup sürekliliğini sağlamaya çalışacağız.
Yorum Ekle
Yorumlar
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Özcan YILDIZ
Başlarken
Yerel bir gazetenin çıkarılmasında ne denli zorluklarla karşılaşacağımızın bilinci ile hiçbir parti, grup, ideoloji, din, mezhep vs. kitlelerinin temsilcisi olmama prensibiyle yola çıkıyoruz. Maddi hiçbir beklenti içine girmeden bunu doğup buyurduğumuz Maltepe, Kartal bölgesinde sosyal kültürel olarak bir görev kabul edip yayın hayatımıza başlıyoruz. Gazetemizde yayınlanacak reklam, ilan vs. yayınlardan elde edilecek gelirleri mümkün olduğunca ilkokul öğrencilerinin eğitimine katkı sunmak için harcayacağız. Diğer sosyal sorumluluk görevimiz ise sokak hayvanlarının mama ihtiyacını karşılamak. Konularında uzman yazar ekibimiz hiçbir maddi beklenti içine girmeden sosyal güvenlik, sağlık, siyaset, ekonomi, hukuk, edebiyat, sanat gibi alanlardaki yazılarıyla bizlerle birlikte olacaktır. Sizlerden gelecek yazıları, şiirleri, öyküleri, resimleri, karikatürleri de gazetemizde yayımlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Desteklerinizle bu gazeteyi ayakta tutup sürekliliğini sağlamaya çalışacağız.